Kontakt

 

Styrelse 2020

  E-post Telefon                
Susanne Karlsson Ordförande

susanne.for@gmail.com

0765-55 93 83                
Inger Holmqvist Sekreterare ingerholmqvist1@gmail.com 070-5394525                
Magnus Karlsson Kassör magnus.karlsson@nyvest.se 070-6757883                
Leif Moby Vice ordförande leif.moby@gmail.com 070-6336056                
Solveig Sehlin Ledamot solveig.sehlin@telia.com 070-167 20 66                
    solveig.sehlin@telia.com                  
Kristina Kruse Suppleant krusekristina@hotmail.com 072-2205989                
Lena Odsvall Suppleant

lenaodsvall@telia.com

073-735 20 59                
                       
Redaktör kretsen:                      
 - Vakant -                      
Valberedning:                      
Bertel Nordén   kb.norden2@gmail.com 070-748 00 63                
Per Uno Nilsson   Pop.nilsson@hotmail.com  0702-88 34 84                
Christina Örn-Nömm   christina.ornnomm@gmail.com 073-063 74 72                
Webbredaktör:                      
Kristina Kruse   krusekristina@hotmail.com 

072-2205989

               

 

Utan eldsjälar, inget program för oss andra! Kontakta dem om du har önskemål på föredragshållare eller aktiviteter. Du får också gärna ringa och erbjuda dig att ordna något tillsammans med dem eller bara tacka för ett bra jobb!  

Bertel Nordén Program Södertälje

kb.norden2@gmail.com

070-748 00 63
Peter Knutsson Program Nyköping pmknutsson@telia.com  
Magnus Karlsson Program Nyköping magnus.karlsson@nyvest.se 070-675 78 83
Inger Holmqvist Program Eskilstuna ingerholmqvist1@gmail.com 070-539 45 25
Birgitta Widholm Program Eskilstuna birgitta.widholm@gmail.com 070-483 23 46

 

 

Kontakta oss gärna om du har frågor eller synpunkter!